image description

Channel Manager

Hizmetler

image description

Channel Manager

GELİRLERİNİZİ ARTIRIN!

  • Otel Media Size Pek Çok Yeni Online Satış Kanalına Ulaşma İmkanı Verir. Böylece Online Varlığınızı Güçlendirebilir, Çifte Rezervasyon Riski Olmadan DOluluk Oranlarınızı Artırabilir ve Dünya Çapındaki Tüm Potansiyel Müşterilerinize Kolaylıkla Ulaşabilirsiniz.


ZAMAN KAZANIN!

  • Güvenli XML Bağlantımızı Kullanarak, Tek ve Merkezi Bir Bulut Uygulaması İle Dünyanın Önde Gelen Rezervasyon Sitelerine Bağlanın, Online Satış Kanallarınızı, Online Seyahat Acentelerini, Web Siteniz ve Facebook Sayfanızı Ayrı Ayrı Manuel Güncellemekle Vakit Kaybetmeyin. Merkezi Envanter İle Riskleri Önleyin ve Fiyat Paritesi Sağlayın. 
  • Otel Media Gelirinizi Artırmanızı, Oda Envanteri ve Fiyatlarınızı Güncellemek İçin Gerekli Zaman ve Maliyeti Azaltmanızı Sağlar. Aynı Zamanda Envanter ve Fiyatlarınızı Daha İyi Yönetmeniz İçin Size Kapsamlı Merkezi Raporlar Sunar.


ESNEK KANAL YÖNETİMİ

  • Otel Kanal Yönetim Sistemi (Channel Manager), Tüm Oda Tiplerini, Fiyat Planlarını ve Türlerini, Ana Fiyat ve Bağlı Fiyat Türlerini, Yemek Planlarını, Promosyonlar Dahil Fiyat Planlarını, Kişi Bazlı, Oda Bazlı ve Çocuk Fiyatlamalarını, Satışa Açma ve Kapama Kurallarını, Müsaitlikleri, Sınırsız Oda Satma, Havuz Müsaitlik Sistemi, Kanala Özel Kısıtlamalar, Rezervasyon Değişikliği ve Rebooking'i Destekler.